Cavitasyon: İlk seanstan itibaren En az 2-10 cm arasında bölgesel incelme sağlayan,yağların parçalanma işlemidir.

Pressoterapy: Uygulandığı hava basıncı sayesinde ödem ve selülit tedavisinde yardımcı olarak kullanılan bir cihazdır. Selülit,cilt elastikiliyetinin yeniden kazanımı,doğum sonrası bakımlar,liposuction sonrası bölgesel sirkulasyonun yeniden normalleştirilmesi,kişiyi dinlendiren cavitasyon sonrası yağların vücuttan atılımını aynı zamanda ödem ve toksinlerden arındırarak pürüssüz bir cilde kavuşmayı sağlar.

Power Plate: Vibrasyon (titreşim) sistemi ile metabolizmayı hızlandırı,kasları güçlendirir,toksin attırır,zamanı olmayanlar için alternatif egzersiz cihazıdır.Günde sadece 10 dakika ile daha sıkı bir vücuda sahip olabilirsiniz.

Slim Up Ultra: Birikmiş yağlar azaltılıyor,kaslar güçlendiriliyor.İnfroruj (ısı) ile metabolizma hızlandırılıyor,electroterapy (pasif cimnastik) ile vücut sıkılaştırılıyor,UGS(ultrasound ses dalgası) ile yağların parçalanması hızlandırılıyor.

© Copyright 2010 - İsis Güzellik & Spa Salonu - Tüm Hakları Saklıdır.                          Anasayfa l Hakkımızda l Ürünlerimiz l Galeri l Kariyer l İletişim Sistem Yayın Grubu